Kontrast:
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Studenci zarządzania i inżynierii produkcji na wizycie studyjnej w firmie Intersnack 

Studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji uczestniczyli w wydarzeniu pn.: „wizyta studyjna w firmie Intersnack”, które odbyło się w dniu 12.05.2019r. Firma  Intersnack jest reprezentowana w całej Europie na rynku słonych przekąsek przez ponad 20 znanych marek oraz szeroką gamę produktów marek własnych.  Innowacje we wszystkich działaniach firmy są od wielu lat główną siłą napędową jej rozwoju. Aby ciągle móc udoskonalać gamę produktową oraz wprowadzać na rynek liczne innowacje Intersnack posiada własny dział R&D oraz zaplecze technologiczne przeznaczone tylko do wykonywania testów produkcyjnych nowych wyrobów. Ponadto firma jest w posiadaniu wszystkich dostępnych technologii charakterystycznych dla oferowanych kategorii wyrobów, co niewątpliwie sprzyja pracom nad ciągłym rozwojem nowych produktów.

Podczas wizyty studyjnej w firmie Intersnack organizowanej przez Biuro Karier PWSZ w Nysie i kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w ramach projektu podnoszenia kompetencji studentów PWSZ w Nysie odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa, studenci z kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji zrealizowali wszystkie założone merytoryczne efekty kształcenia.

Ponadto w trakcie wizyty studenci mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką przedsiębiorstwa podczas prezentacji firmy i produktów,  następnie mieli możliwość zobaczenia procesów produkcji na wszystkich jego etapach: zwiedzenia linii produkcyjnych i zapoznania się z procesem produkcji chipsów oraz prażynek, zobaczenia kontroli jakości, linii automatycznego pakowania oraz nowoczesnego zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem studentów firma Intersnack i PWSZ w Nysie zaplanowały już kolejne wspólne działania.

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK