Kontrast:
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Konkurs „Lifestyle – żywienie i ruch”

Napisz nowatorski artykuł i wygraj płatny staż o wartości 1000 zł lub specjalistyczne kursy online!

Akademia Dietetyki ogłasza konkurs na fenomenalny tekst popularnonaukowy. Zadaniem konkursowym jest napisanie artykułu na dowolnie wybrany temat dotyczący aktywności fizycznej z elementami żywienia.

Termin konkursu: 14.10 – 30.11.2019 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich absolwentów (posiadających dyplom ukończenia studiów) kierunków fizjoterapia, wychowanie fizyczne, sport, dietetyka, technologia żywności, biotechnologia i innych pokrewnych kierunków studiów I stopnia, a także studentów i absolwentów II stopnia wyżej wymienionych kierunków.

Co trzeba zrobić? Napisać artykuł popularnonaukowy o objętości 4,5 do 6 tys. znaków uwzględniając bibliografię i wysłać go na mail: biuro@akademiadietetyki.pl do 30.11.2019 r. W wiadomości załączyć również wypełniony formularz zgłoszeniowy i skan dyplomu ukończenia studiów.

Zobacz prace poprzednich laureatów, zainspiruj się! Niech Twoja praca dołączy do reszty wartościowych artykułów! -> https://www.akademiadietetyki.pl/dietetyka/ 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: https://www.akademiadietetyki.pl/ i życzymy powodzenia!

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK