Kontrast:
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

2019.10.16 Ogólnopolski Tydzień Kariery w PWSZ w Nysie 

"Pasja, Profesja, Powołanie" - to hasło przewodnie tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery które odbędzie się w dniach 21-25 X 2019 r. 

Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK, to coroczne działanie inicjowane przez Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego - wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.

Jak co roku Biuro Karier PWSZ w Nysie przygotowało z tej okazji różnego rodzaju wydarzenia, które mają pomóc młodym ludziom w wejściu na rynek pracy.

Studentów i absolwentów zapraszamy szczególnie 23.10. w środę do Biura Karier PWSZ w Nysie -  tego dnia odbędą się konsultacje dokumentów kwalifikacyjnych – CV i listu motywacyjnego.

Harmonogram wydarzeń

 

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK