Aktualności

Informacja o możliwości wsparcia studentów w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego

Przypominamy, że student, który znalazł się przejściowo w trudnej sytuacji życiowej, może otrzymać zapomogę z funduszu stypendialnego.

ZARZĄDZENIE Rektora

ZARZĄDZENIE NR 24/2020 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 17.03.2020 w sprawie ograniczenia obowiązku świadczenia pracy przez pracowników PWSZ w Nysie w okresie od 18.03.2020r. do 25.03.2020r.

KOMUNIKAT REKTORA

Informacja nt. działań podjętych w PWSZ w Nysie w związku z ryzykiem wystąpienia zachorowań powodowanych przez koronawirusa (SARS-CoV-2). Aktualizacja z 13.03.2020 r. 

Zawieszenie zajęć dydaktycznych w PWSZ w Nysie

ZARZĄDZENIE NR 23/2020 Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie z dnia 11.03.2020 w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19

Apel Ośrodka Pomocy Społecznej w Nysie

Pomoc sąsiedzka dla seniorów w sytuacji zagrożenia koronowirusem. Chcesz pomóc seniorom, by w ten trudny czas związany z koronawirusem nie musieli wychodzić z domów?

Wykładowca Wydziału Neofilologii PWSZ w Nysie stypendystką Fulbright Senior Award

Dr Agnieszka Kaczmarek prowadzić będzie badania naukowe na Kalifornijskim Uniwersytecie Stanowym w Bakersfield.

PWSZ w Nysie będzie współpracować z Uniwersytetem Wrocławskim

Porozumienie dotyczące współpracy podpisali JM Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego prof. Adam Jezierski oraz JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie prof. Przemysław Malinowski.

Kolejny partner biznesowy PWSZ w Nysie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie rozpoczyna współpracę z kolejnym partnerem biznesowym.

Ruszyła II edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską, licencjacką, inżynierską

Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych.

PWSZ w Nysie poszerza swoją współpracę ze Stanami Zjednoczonymi

Wraz z nowym rokiem nyska Uczelnia rozpoczęła współpracę z kolejnymi uczelniami w Stanach Zjednoczonych: The University of Texas Rio Grande Valley oraz Fairleigh Dickinson University.

Nominacja profesorska dla prof. dr hab. inż. Joanny Wyki

W dniu 06.02.2020 roku Pan Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podpisał akt nominacji profesorskiej dla prof. dr hab. inż. Joanny Wyki.

Uroczyste wkopanie kamienia węgielnego pod fabrykę UMICORE

W uroczystości wziął udział JM Rektor PWSZ w Nysie prof. Przemysław Malinowski. Oprawę muzyczną zapewnili studenci Wydziału Jazzu PWSZ w Nysie.

Milion złotych dla PWSZ w Nysie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Rektor PWSZ w Nysie prof. Przemysław Malinowski wziął udział w konferencji prasowej Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Informacja nt. działań podjętych w PWSZ w Nysie w związku z ryzykiem wystąpienia zachorowań powodowanych przez koronawirusa (SARS-CoV-2). Aktualizacja z 06.03.2020 r.

PWSZ w Nysie rozwija współpracę z czeską firmą Ondrstroj

JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie – prof. Przemysław Malinowski podpisał umowę współpracy z firmą Ondřejovická strojírna, a.s. w Zlatych Horach.

Urządzenia samoobsługowe w Bibliotece

Biblioteka PWSZ  w Nysie uruchomiła urządzenia samoobsługowe umożliwiające wypożyczenia i zwroty materiałów bibliotecznych będących własnością Biblioteki.
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik