I miejsce Biblioteki PWSZ w Nysie w ramach akcji
"Promocja e-czytelnictwa w bibliotece" organizowanej przez IBUK libra

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że Biblioteka PWSZ w Nysie zajęła I miejsce w kategorii "Największy przyrost zasobów w ciągu ostatnich 2 lat" w ramach akcji "Promocja e-czytelnictwa w bibliotece" organizowanej przez platformę IBUK libra. Wręczenie nagrody odbyło się dnia 30 marca 2017 roku w Teatrze Syrena w Warszawie podczas Konferencji - Akademia Dyrektorów IBUK Libra. W imieniu Biblioteki PWSZ w Nysie nagrodę odebrał pracownik Ośrodka Informacji Naukowej inż. Łukasz Wąsik.

Program Akademii obejmował prezentację Wydawnictwa Naukowego PWN, panel dyskusyjny "Skuteczne techniki propagowania e-czytelnictwa wśród Czytelników z wykorzystaniem IBUKA Libry", wykład dr Jacka Santorskiego "Dobre życie - złe nawyki, dobre praktyki" oraz występ artystyczny Doroty Stalińskiej.

Przypominamy, iż Biblioteka PWSZ w Nysie posiada dostęp do bazy IBUK libra od 14 maja 2012 roku. Obecnie w czytelni online otrzymują Państwo dostęp do prawie 1200 publikacji elektronicznych głównie w języku polskim z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.

Zachęcamy do korzystania z serwisu IBUK libra oraz pozostałych zasobów elektronicznych Biblioteki.

 
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik