Maraton programowania - Hackathon

W dniach 28-29 października 2017 r. w budynku Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie odbędzie się maraton programowania.

Celem konkursu jest stworzenie, w pojedynkę lub w zespołach (max. 3 osoby), aplikacji dotyczącej spędzania wolnego czasu w mieście.

Wszystkie prace zostaną ocenione przez jury, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci tabletów, smartfonów i drukarek.

W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli liczyć na porady ekspertów i wsparcie mentorów, a w przerwie od intensywnej pracy odpocząć przy dźwiękach muzyki w specjalnie przygotowanej strefie chillout.

Organizatorzy wydarzenia gwarantują pełne wyżywienie (ciepłe posiłki, stały catering, pizza). Opiekę medyczną sprawować będzie Studenckie Koło Naukowe Medycyny Ratunkowej "COR" działające przy PWSZ w Nysie pod opieką dr. n. med. Ireneusza Barzieja, a o relaks w postaci specjalnie przygotowanych ćwiczeń zadba Studenckie Koło Naukowe "Trzymaj Formę", którego opiekunem jest mgr Ewa Szura.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Nysie a Partnerami: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie i Agencja Rozwoju Nysy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów i uczestnictwa w wydarzeniu.
http://hackathon.nysa.pl

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik