Absolwent VIP – Monika Hajdziony – Kosmetyczka Roku 2017

 

Monika Hajdziony, absolwentka kierunku kosmetologia (2010) - dyplomowany kosmetolog, magister biotechnologii kosmetycznej, farmaceuta, podolog - zwyciężyła w konkursie Kosmetyczka Roku 2017.

 

„Wyniki konkursu były dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem. Cieszyłam się już z samego faktu bycia w finale, gdzie nie było osób przypadkowych. Moment ogłoszenia wyników był ogromnie wzruszający, pełen szczęścia i lawiny pozytywnych emocji.”- powiedziała Monika Hajdziony po zdobyciu tytułu Kosmetyczka Roku 2017.

„Tytuł Kosmetyczki Roku 2017 to bardzo wielkie wyróżnienie w branży kosmetycznej, ponieważ jest to konkurs, w którym nagroda przyznawana jest w oparciu o wiedzę i umiejętności. Wygrana to przede wszystkim wspaniały tytuł i prestiż, ale również dalsza motywacja do rozwoju, aby sprostać zaufaniu moich pacjentów. Wyróżnienie i pochwała mojego warsztatu pracy przez ekspertów branży beauty to szczególny powód do dumy.”

 

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa w konkursie i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

 

Konkurs Kosmetyczka Roku to największe tego typu wydarzenie w Polsce. Mogą wziąć w nim udział wszyscy profesjonaliści posiadający wykształcenie kosmetyczne. W finałowych zmaganiach 20 października w Zakopanem wzięło udział 20 finalistów z całej Polski. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie zabiegu pod okiem jury.

Tegoroczna zwyciężczyni, absolwentka PWSZ w Nysie Monika Hajdziony, oprócz prestiżowego tytułu Kosmetyczki Roku 2017 zdobyła liczne nagrody rzeczowe, w tym nagrodę główną w postaci samochodu osobowego marki Toyota Aygo. Obok samochodu w puli znalazły się także: Kurs makijażu medycznego "Dermacolor Camouflage System" od firmy Kryolan, Voucher o wartości 1 000 zł na zakup kosmetyków Bielenda Professional, a także vouchery pieniężne na zakup kosmetyków Kryolan oraz prenumerata dwumiesięcznika Kosmetologia Estetyczna. Otrzymała również możliwość współpracy z marką Bielenda Professional przy ciekawych, rozwojowych projektach. Dodatkowo każda finalistka uzyskała możliwość publikacji artykułu, w charakterze eksperta, na łamach Kosmetologii Estetycznej.

 

Wywiad z Moniką Hajdziony:  więcej>>

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik