Zaproszenie do Indonezji w ramach ITS Short Program : CommTECH Camp Highlight 2019

Partner PWSZ w Nysie z Institutu Teknologi Sepuluh Nopember (ITS) w Surabaya (Indonezja), z którym Uczelnia podpisała Porozumienie o współpracy w maju 2019 roku zaprasza wykładowców i studentów do udziału w programie Community and Technological Camp (CommTECH), który zorganizowany zostanie w Surabaya w dniach 8-19.07.2019r.

Program ma na celu stworzenie innowacyjnej platformy współpracy rozwiązywania lokalnych problemów socjalnych i technologicznych w oparciu o metodykę PBL.
Kurs A. Exploring Indonesian Design, Art & Culture
Kurs B. Smart Living

Chętnych prosimy w pierwszej kolejności o zgłoszenie do BWM poprzez wypełnienie formularza rejestracji i przesłanie na adres: bwm@pwsz.nysa.pl

W oparciu o zawartą umowę uczelnia w Surabaya zobowiązała się do ufundowania 1 stypendium do udziału w Programie, także pobyt na miejscu będzie całkowicie bezpłatny.

Ponadto Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS) w Surabaya zaprasza studentów do realizacji semestru studiów bądź 1-4 miesięcznej praktyki zawodowej (laboratoryjnej, technologicznej, lub społecznej) w Indonezji pod nadzorem partnerskiej Uczelni. Zainteresowanych również prosimy o kontakt z BWM.

Więcej informacji i rejestracja: Ulotka

http://international.its.ac.id/commtech-highlight-2019/
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik