Regionalne Centrum Transferu Wiedzy
i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie

Uczelnia Student Biuro Karier AIP

Akademia Biura Karier i Banku Zachodniego WBK - pierwsze warsztaty już za nami

4 kwietnia odbyło się pierwsze spotkanie w ramach "Akademii Biura Karier i Banku Zachodniego WBK" skierowane do studentów i absolwentów Instytutu Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

Tematem warsztatów był "Rozwój zawodowy i personalny z możliwością podróżowania do najdalszych zakątków świata". Wzięło w nich udział około 20 studentów kierunków kosmetologia i psychofizyczne kształtowanie człowieka.
Spotkanie poprowadziła Pani Karolina Wójcik - przedstawiciel firmy Steiner Transocean Ltd. - światowego lidera w zakresie obsługi sektora Wellness i SPA na ponad 180 luksusowych statkach pasażerskich, pływających po całym świecie.
Prowadząca zapoznała uczestników z charakterem pracy i życia na statku pasażerskim oraz z procesem rekrutacji do firmy Steiner, która zatrudnia co roku ponad 5000 pracowników (masażystów, kosmetyczki, manicurzystki, trenerów personalnych, lekarzy medycyny estetycznej oraz specjalistów od akupunktury). Kluczową częścią działalności i sukcesu firmy są szkolenia w Steiner Academy w Londynie, które przechodzi każdy kandydat zanim rozpocznie pracę na statku.

Nasi studenci też mają szansę dołączyć do tego grona, rozwijać się zawodowo i spełniać swoje marzenia. Najbliższa rekrutacja odbędzie się 09.04.2017 r. we Wrocławiu.

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013
Inwestujemy w Twoją przyszłość

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie © 2012    kontakt z webmasterem:
Zobacz nasz profil na FACEBOOK