Regionalne Centrum Transferu Wiedzy
i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie

Uczelnia Student Biuro Karier AIP

Akademia Biura Karier i Banku Zachodniego WBK
- trzecie spotkanie - podsumowanie

Na zakończenie "Akademii Biura Karier i Banku Zachodniego WBK" dnia 6 kwietnia 2017 r. odbyły się warsztaty skierowane do studentów i absolwentów Instytutu Finansów.

Warsztaty na temat "Możliwości rozwoju zawodowego w bankowości" prowadziła Pani Renata Wyrwich, starszy specjalista ds. zasobów ludzkich Banku Zachodniego WBK.
Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, jest częścią Grupy Santander - jednej z największych grup finansowych świata i największej instytucji finansowej w strefie euro.
Uczestnicy warsztatów - studenci drugiego i trzeciego roku kierunku finanse i rachunkowość - mieli możliwość poznać, jak wygląda procedura selekcji i doboru pracowników. Pani Renata Wyrwich wyjaśniła, na co zwrócić uwagę przy pisaniu swojego CV i innych dokumentów aplikacyjnych, na czym polega rozmowa telefoniczna ze specjalistą do spraw rekrutacji oraz spotkanie rekrutacyjne. Studenci dowiedzieli się również o możliwościach rozwoju dzięki stażom, szkoleniom i programom rozwojowym, o możliwościach pracy w różnych działach banku, jak również banków Grupy Santander. Aktywnie uczestniczyli w spotkaniu zadając pytania i odpowiadając na pytania prowadzącej.

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013
Inwestujemy w Twoją przyszłość

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie © 2012    kontakt z webmasterem:
Zobacz nasz profil na FACEBOOK