Regionalne Centrum Transferu Wiedzy
i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie

Uczelnia Student Biuro Karier AIP

SPA na statkach – spotkanie z firmą Steiner  w ramach projektu „Poznaj firmę - znajdź pracę”

Zapraszamy 10.04.2018 r. na spotkanie z firmą Steiner, która zatrudnia co roku ponad 5000 pracowników (kosmetyczki, manicurzystki, trenerów personalnych) w SPA na luksusowych statkach.

Dla przyszłych absolwentów praca dla firmy Steiner to szansy na rozwój zawodowy i personalny, możliwość podszkolenia języka angielskiego i innych języków obcych, możliwość podróży do najdalszych zakątków świata, pracy w międzynarodowym zespole, wysokich zarobków, a także szansa uzyskania pracy w zawodzie bezpośrednio po zakończeniu edukacji.

Biuro Karier PWSZ w Nysie oraz Instytut Nauk o Zdrowiu zapraszają studentów i absolwentów Uczelni na spotkanie z przedstawicielem firmy. Podczas spotkania słuchacze będą mogli uzyskać informację na temat procesu rekrutacji, wymaganych umiejętności, czy też warunkach zatrudnienia w luksusowych SPA na statkach.

Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2018 o godz. 9:30 w sali nr 11 w budynku Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 5.

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013
Inwestujemy w Twoją przyszłość

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Zobacz nasz profil na FACEBOOK