Regionalne Centrum Transferu Wiedzy
i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie

Uczelnia Student Biuro Karier AIP

Spotkanie z firmą HLT

Podczas wykładu otwartego zorganizowanego w dniu 26 marca 2018 roku przez Biuro Karier PWSZ w Nysie w ramach cyklu spotkań pt.: „Poznaj firmę, znajdź pracę”, studenci PWSZ w Nysie mieli możliwość spotkania się z osobami odpowiedzialnymi za proces produkcji jak i proces rekrutacji w firmie HLT, które w bardzo intersujący i szczegółowy sposób przedstawił aspekty związane z pracą w firmie.

Dzięki prowadzeniu spotkania w bardzo przystępny i otwarty sposób studenci mieli możliwości poznania technologii wykorzystywanych w firmie HLT oraz procesu produkcji oświetlenia LED. Cennym aspektem spotkania było umówienie procesu rekrutacji pracowników do firm, stawianych wymagań oraz kompetencji i umiejętności które są najbardziej cenione u przyszłych pracowników.

Zorganizowane spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a osobom planującym ubieganie się o zatrudnienie w firmie dało praktyczną wiedzę na temat kompetencji i umiejętności, które należy rozwijać podczas studiów, aby uzyskać wymarzone zatrudnienie.

 


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013
Inwestujemy w Twoją przyszłość

Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Zobacz nasz profil na FACEBOOK