Kontakt Aktualności Kierunki Student Rekrutacja

Architektura Bezpieczeństwo wewnętrzne Dietetyka Filologia angielska
Filologia germańska
Finanse
i rachunkowość
Informatyka Jazz
i muzyka estradowa
Kosmetologia Pielęgniarstwo Trener osobisty
Psychofizyczne kształtowanie człowieka
Ratownictwo medyczne Zarządzanie
i inżynieria produkcji

Wciąż czekamy na Was

Instytut Architektury i Urbanistyki PWSZ w Nysie to jedno z ciekawszych miejsc, w którym warto podjąć studia. Realizując program studiów architektonicznych, wykraczamy poza standardowe ramy, jakie proponują inne uczelnie. Tylko tu można studiować, poszerzając swoje umiejętności w dziedzinie realizacji projektów mappingowych.

Instytut Architektury i Urbanistyki prowadzi zajęcia w ramach specjalności Architektura Światła, pozwalające na wykorzystanie technologii mappingowych do realizacji bardzo mocno związanych z profesją architektoniczną, takich jak prezentacje rozwiązań projektowych na obiektach zabytkowych w skali rzeczywistej, które w skrajnych przypadkach pozwalają na przekształcenie przestrzeni publicznej w wielkoformatowe instalacje multimedialne. Dzięki takiemu profilowi studiów mocno akcentujemy rozwijanie umiejętności związanych z komputerowym wspomaganiem projektowania w zakresie inżynierskim (BIM), ale również bardzo rozwijamy zajęcia praktyczne, związane z realizacją projektów graficznych i animacji komputerowych.

Oczywiście ten multimedialny profil działania osadzony jest bardzo mocno w realiach projektowania architektonicznego i urbanistycznego, z bardzo dużym naciskiem na nowatorskie rozwiązania w zakresie układów konstrukcyjnych. Kiedy zapytacie: czy to wszystko, co możemy zaproponować jako Instytut Architektury i Urbanistyki w PWSZ w Nysie? Z radością odpowiemy, że nie.

Budynek, w którym prowadzimy zajęcia, znajduje się w pięknym miejscu otoczonym zabytkowymi fortami, górującymi nad miastem. Sama Nysa to miasto przyjazne dla ludzi wszystkich zainteresowań, nie wspominając o bliskości jezior z pięknymi plażami i atrakcyjnych terenach górskich, umożliwiających w wolnym czasie uprawianie turystyki i wspinaczki.

Serdecznie zapraszamy!

Kierunki PWSZ w Nysie: Architektura | Bezpieczeństwo wewnętrzne | Dietetyka | Filologia angielska | Filologia germańska | Język biznesu: angielski | Finanse i rachunkowość | Informatyka | Jazz i muzyka estradowa | Konserwacja i ochrona zabytków | Kosmetologia | Pielęgniarstwo | Psychofizyczne kształtowanie człowieka | Ratownictwo medyczne | Zarządzanie i inżynieria produkcji |
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2017   kontakt z webmasterem
Instytut Architektury i Urbanistyki - architektura, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK