Umowa z firmą Infinita sp. z o.o.

Lider dystrybucji ekskluzywnego sprzętu z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej partnerem PWSZ w Nysie

 

Kosmetologia jest kierunkiem studiów na naszej Uczelni, którego laboratoria wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt do kosmetologii estetycznej. Z takiego sprzętu korzystają najbardziej renomowane gabinety kosmetyczne w kraju. Jest to możliwe między innymi dzięki współpracy z firmą Infinita sp. z o.o., która jest wiodącym dystrybutorem w Polsce najwyższej jakości sprzętu dla medycyny, kosmetologii estetycznej oraz najnowszej generacji dermokosmeceutyków.

Firma Infinita sp. z o.o. od dłuższego czasu ściśle współpracuje z Instytutem Nauk o Zdrowiu wspierając proces dydaktyczny i udostępniając sprzęt medyczny. W dniu 23.11.2017 r. mieliśmy przyjemność gościć prezesa zarządu firmy Infinita sp. z o.o. Pana Radosława Stawarza, z którym nasza Uczelnia podpisała umowę o współpracy.

W spotkaniu z Panem Prezesem udział wzięli Prorektor do spraw studenckich i dydaktyki dr inż. Mariusz Kołosowski oraz Dyrektor Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych dr inż. Piotr Chwastyk. Podczas spotkania omówiono efekty dotychczasowej współpracy oraz uzgodniono plany dalszych wspólnych działań na rzecz utrzymania wysokiej jakości kształcenia na kierunku kosmetologia.

 REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik