Zajęcia w ramach Uniwersytetu Dziecięcego

Najmłodsi studenci mieli już okazję, wziąć udział w warsztatach pierwszej pomocy, przygotowanych przez dr. Ireneusza Barzieja z Instytutu Ratownictwa Medycznego i studentów ze Studenckiego Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej COR, przygotować smaczne i zdrowe przekąski pod okiem dr Marty Misiarz z Instytutu Nauk o Zdrowiu oraz dowiedzieć się, co to jest dźwięk i tor elektroakustyczny na zajęciach z mgr. Cezarym Wojciechowskim z Instytutu Jazzu. W najbliższym czasie uczestnicy dowiedzą się jak działa giełda, jak poradzić sobie z brudem oraz jak stworzyć własną grę komputerową.

Ideą projektu "Uniwersytet Dziecięcy przy PWSZ w Nysie" jest rozbudzenie w dzieciach chęci do nauki przez realizację zajęć prowadzonych w innowacyjnej formule. Warsztaty, wykłady i laboratoria prowadzą wykładowcy z nyskiej Uczelni.

Projekt "Uniwersytet Dziecięcy przy PWSZ w Nysie" realizowany jest w ramach Programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Nyska Uczelnia otrzymała dofinansowanie na realizację projektu ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji o projekcie: www.ud.pwsz.nysa.pl

 

REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210


www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek, Łukasz Wąsik