KontaktAktualnościO InstytuciePracownicySylwetki i dorobekPlany zajęć

Instytut Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Zawodowcy z Nysy - Paweł Lisiecki

Paweł Lisiecki, absolwent jazzu i muzyki estradowej (2013 r.), ukończył licencjat z gitary jazzowej pod okiem mgra Marka Dykty. Współzałożyciel oraz kompozytor w zespole "Anviled" we Wrocławiu.

- Gdzie obecnie Pan pracuje?

W tym roku będę pracować drugi sezon jako nauczyciel gitary w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA. W tamtym roku pracowałem również w Gminnym Ośrodku Kultury w Gogolinie oraz przez chwilę w prywatnej szkole jazzu, której założycielem jest również absolwent PWSZ Nysa - Łukasz Szuba. Wcześniej pracowałem w firmie Music & More oraz dwa lata w Stowarzyszeniu Polifonia w Kłodzku. Posiadam także własną pracownię, w której udzielam lekcji oraz powoli przekształcam ją w małe studio nagrań.

- Czym chciałaby się Pan pochwalić - może jakieś sukcesy zawodowe?

W tym roku wygraliśmy z zespołem Anviled ogólnopolski etap Festiwalu Emergenza i jedziemy reprezentować Polskę na Taubertal Festival na etapie europejskim :).

Niektóre moje występy:

2017 - Seeds Festival - Wolimierz,
2017 - Emergenza Festiwal,
2016 - Sofar Sound - Wrocław,
2016 - Festiwal Młodych Talentów - Szczecin,
2015 - WOŚP,
2015 - Grassroots Festival,
2015 - Festiwal Wody - Wolimierz,
2014 - Finał Konkursu Wokalnego Impart - Wrocław,
2013 - 43. Festiwal Fama - Świnoujście,
2013 - Festiwal Energii - Wolimierz,
2013 - Tarnów 6th Grupa Azoty Jazz Contest - Tarnów,
2013 - Jazz Times - Wrocław (w marcu z "Demifekt" i w październiku z Karoliną Lipską).

- Czy ma Pan jakieś pasje?

Moja pasja to muzyka. Uwielbiam pracować przy edycji dźwięku, miksowaniu i masterowania nagrań zespołów lub sklejaniu własnych nagrań audio i video. Mógłbym też całe dnie ćwiczyć na gitarze, co z resztą w wakacje uskuteczniam.

- Jak Pan wspomina studia w Nysie?

Naukę oceniam bardzo dobrze. W Instytucie Jazzu była świetna kadra z Katowic no i miałem mgra Marka Dyktę za nauczyciela, co było sporym plusem. Zdobyłem potrzebne mi informacje i uprawnienia do wykonywania mojego zawodu, bez których nie mógłbym się z muzyki utrzymać.

Serdecznie dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

 

Instytut Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK