KontaktAktualnościPrezentacja InstytutuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk Technicznych - informatyka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Studiuj za granicą w ramach Programu Erasmus+!

Trwa rekrutacja na wyjazdy na studia, praktyki, staże zagraniczne w ramach programu Erasmus +
I Termin składania dokumentów: 31 MARZEC 2017 roku.
Dodatkowe terminy uruchomione zostaną TYLKO w przypadku wolnych miejsc.


Zachęcamy wszystkich studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie (studiów dziennych i zaocznych) do wzięcia udziału w rekrutacji na studia, praktyki, staże zagraniczne w ramach programu Erasmus+.

Każdy student ma pakiet 12 miesięcy mobilności w ramach programu Erasmus+. Ile razy skorzystasz z wyjazdu zagranicznego w ramach przyznanego pakietu decyzja należy do Ciebie. Masz wolny wybór: czy zdecydujesz się na wyjazd na studia i/czy praktyki, a może to Twój ostatni semestr studiów i nie masz jeszcze planów na przyszłość - zdecyduj się na wyjazd na zagraniczny staż zawodowy i zdobądź cenne doświadczenie zawodowe.

Jaką uczelnię partnerską wybierzesz, na jaki kraj się zdecydujesz? - wybór należy do Ciebie. Wystarczy sprawdzić ofertę dla swojego kierunku: [ .pdf ], złożyć aplikację on-line: [ link https://erasmus.pwsz.nysa.pl/] i uzupełnić pozostałe dokumenty znajdujące się na stronie: http://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,462

Pobyt na stypendium waha się między 3-6 miesiącami w zależności od kierunku i uczelni partnerskiej, a dofinansowanie wynosi od 300 - 500 EURO miesięcznie, w zależności od kraju docelowego. Ponadto osobom, którym w trakcie studiów przyznano stypendium socjalne, przysługuje dodatkowe wsparcie finansowe z programu POWER (czytaj więcej na http://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,539 )


Studiuj w międzynarodowym środowisku, udoskonalaj swoje umiejętności
językowe, poszerz swoją wiedzę zawodową i poznaj nowych ludzi!!!

Zaskocz siebie i innych!
Wyjedź w ramach programu Erasmus+
i rozpocznij przygodę swojego życia!


Wszystkich zainteresowanych lub niezdecydowanych zapraszamy
do Biura Współpracy Międzynarodowej,
ul. Chodowieckiego 4 (budynek A), pokój 111 (I piętro)
lub do kontaktu mailowego: bwm@pwsz.nysa.pl

Instytut Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2013    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK