KontaktAktualności instytutoweAktualności uczelnianePrezentacja InstytutuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk Technicznych - architektura

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Daria Rembiesa, absolwentka Architektury i urbanistyki (2016 r.),
pracuje w krakowskim biurze projektowym i studiuje na Politechnice Krakowskiej.

Czym się Pani aktualnie zajmuje?
Od listopada 2016 roku do chwili obecnej pracuję w krakowskim biurze projektowym Koliber Studio, a od marca jestem na studiach magisterskich na Politechnice Krakowskiej.

Czym chciałaby się Pani pochwalić - może jakieś sukcesy zawodowe?
Moim sukcesem jest niewątpliwie artykuł w Gazecie Krakowskiej na temat mojej pracy inżynierskiej. W pracy zaplanowałam Centrum Sportów Wodnych w Oświęcimiu. Koncepcja oparta jest na bryle istniejącego obiektu, który oprócz kawiarni mieścił klub żeglarski, dlatego głównym założeniem projektu stał się obiekt sportowy. Jest on jednak przeznaczony nie tylko dla osób uprawiających sporty na i w wodzie. Budynek tonie w zieleni. Współczesną wersję ośrodka wypoczynkowego można oglądać w Galerii Książki w Oświęcimiu. Być może w przyszłości koncepcja zostanie wykorzystana.

Jakie ma Pani hobby/zainteresowania?
Moja pasja to przede wszystkim tworzenie makiet architektonicznych, a od całkiem niedawna także wspinaczka ściankowa i buldering (wspinaczka po zazwyczaj wolnostojących, kilkumetrowych blokach skalnych bez użycia asekuracji liną.). No i futsal od zawsze.

Serdecznie dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

 
Instytut Nauk Technicznych - kierunek architektura, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2017    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK