KontaktAktualnościPrezentacja InstytutuPracownicyPlany zajęć

Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego
- kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Zawodowcy z Nysy - Iwona Nowak i Radosław Nowak

Iwona Nowak i Radosław Nowak (małżeństwo), oboje ukończyli kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne w latach 2015 i 2014, pracują w Komendzie Powiatowej Policji w Nysie.

Pani Iwona jest obecnie w trakcie szkolenia podstawowego w związku z tym, że dostała się do pracy w policji. Po ukończeniu szkolenia otrzyma stopień posterunkowego w Wydziale Ruchu Drogowego. Pan Radosław ma już za sobą takie przygotowanie i pracuje w tym samym wydziale. Do zadań na tym stanowisku należy m.in. kontrola pojazdów pod względem stanu technicznego pojazdu, wyposażenie, sprawdzanie trzeźwości kierowców, kontrola prędkości pojazdów. Poza pracą ich hobby to sport (jogging, aerobik, pływanie) oraz dobra muzyka.

Serdecznie dziękujemy za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

 


Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK